Trofea mogą być wykonane z różnego materiału

www.1809.pl

Lubimy niebanalne rozwiązania? Zawsze dbamy o to, aby się wyróżniać i żeby pokazywać innym ludziom, że nie idziemy na łatwiznę, a tam gdzie to jest możliwe, staramy się myśleć niekonwencjonalnie i wybierać to, co nie zawsze wydaje się oczywiste? Jeśli tak i jeśli dodatkowo zajmujemy się organizowaniem różnych zawodów, to z pewnością już wiemy, że na poszukiwanie odpowiednich trofeów warto przeznaczyć jak najwięcej czasu. Dlaczego? Bo będziemy musieli się zapoznać z wieloma różnymi propozycjami, a to oznacza, że dokładnie będziemy musieli przemyśleć nasz ostatni zakup.

Jaki materiał?

Przede wszystkim trzeba powiedzieć, że trofea mogą być wykonane z różnego materiału, a to oznacza, że powinniśmy się zastanowić, który z nich najbardziej by nam odpowiadał i na który powinniśmy się zdecydować.

Możemy wybrać metal, możemy wybrać trofea wykonane ze wzmocnionego szkła, możemy wybrać takie, które będą wykonane w drewnie. Możliwości jest wiele, jednak musimy pamiętać o tym, że nie każdy materiał jest na tyle wdzięczny, abyśmy mogli z niego wykonać dowolny kształt. Dlatego najpierw warto się zastanowić jak wizualnie mają wyglądać takie trofea, a następnie warto porozmawiać z producentem czy ich wykonanie jest w ogóle możliwe z danego materiału, czy jednak powinniśmy zrezygnować ze szkła, a zdecydować się na metal.

Najważniejsze w tym wszystkim jest to, aby trofea które wybierzemy były jak najbardziej wytrzymałe, tak byśmy mieli pewność, że nie ulegną zniszczeniu przy pierwszym uderzeniu, bo wówczas zawodnik straci pamiątkę, która może się okazać dla niego bardzo cenna. Oczywiście niby nie jest ona najważniejsza, bo liczy się satysfakcja i zdrowa rywalizacja, jednak jeśli się wygrywa, to fajnie jest mieć coś, co będzie o tym przypominało w różnych momentach.

Kształt też jest ważny

Podczas wybierania trofeum warto się zastanowić nad tym, jaki ma mieć kształt.

Czy chcemy, aby był to zwykły puchar, na którym umieścimy tabliczkę z informacją kiedy został zdobyty i przez kogo? A może mamy większe środki finansowe i możemy sobie pozwolić na bardziej spersonalizowane trofea? Wówczas warto się zastanowić nad wyborem takich, które swoim kształtem będą nawiązywały do danych zawodów. Jeśli to kolarstwo, warto aby nawiązywały do roweru, przy jeździectwie do konia i tak samo odpowiednim kształtem powinny wskazywać na każdą inną dyscyplinę. Wtenczas taka pamiątka stanie się czymś niesamowitym, niepowtarzalnym, dzięki czemu zyska jeszcze dodatkową wartość w oczach zawodnika, który ją otrzyma.

Nie mniej, nawet wtedy powinniśmy zadbać o to, aby było na niej miejsce, w którym będziemy mogli wpisać dla kogo jest dana nagroda, kiedy ją otrzymał i za co. Wykonanie takiej tabliczki nie będzie trudne i nie zajmie wiele czasu, a więc zdążymy ją przygotować między zakończeniem zawodów a ceremonią wręczania nagród. Warto popatrzeć jakie trofea i nagrody są wręczane na różnych zawodach, bo wówczas łatwiej będzie nam powiedzieć jaki styl najbardziej nam się podoba i jakie trofea chcemy wręczyć uczestnikom naszych zawodów.

kursy informatyczne i szkolenia IT