Trofea mogą być bardzo ciekawe

Musimy pamiętać o tym, że jeśli ktoś zgłasza się do wzięcia udziału w naszych zawodach, to poświęca wiele wysiłku i czasu, na to aby dobrze się do nich przygotować. To oznacza, że my jako organizatorzy powinniśmy zadbać o to, aby po dotarciu na metę nie żałował tego całego wysiłku, aby taki uczestnik wiedział, że było warto. Oczywiście możemy to okazać na wiele sposobów, jednak jednym z nich będzie wybranie takiego trofeum, które stanie się nie tylko ciekawą pamiątką, ale jednocześnie też będzie zasługiwało na ustawienie w widocznym miejscu, tak aby wszyscy mogli je podziwiać.

Jednak żeby tak było, musimy zadbać o to, aby wybrane przez nas trofea były niepowtarzalne i jedyne w swoim rodzaju.

Gotowe czy na zamówienie

Jeśli dobrze popatrzymy, to może się okazać, że nawet wśród gotowych propozycji, będziemy mieli wiele możliwości do wyboru, a niektóre z nich mogą się prezentować bardzo ciekawie. Wówczas możemy zaoszczędzić sporo pieniędzy, bo nie będziemy robili takiego trofeum na zamówienie, ale jednocześnie powinniśmy zadbać o to, aby pojawiła się na nim tabliczka z informacją jakie to były zawody, które miejsce zajęła dana osoba, jak również powinniśmy się postarać o wypisanie jej imienia i nazwiska, bo wówczas będzie to naprawdę ciekawa pamiątką.

Jednak jeśli szukamy czegoś niepowtarzalnego, jedynego w swoim rodzaju, to powinniśmy poświęcić trochę czasu na zamówienie takiego trofeum, które będzie przygotowane tylko i wyłącznie dla nas. To oznacza, że dokładnie powinniśmy się przyjrzeć propozycji jaka się tutaj przed nami pojawi, bo będziemy mogli skorzystać z gotowych wzorów, a następnie przerobić je w taki sposób, aby nam odpowiadały. Stąd właśnie pojawiają się trofea, które nie są już tradycyjnymi pucharami, ale wykonane są w kształcie góry, koła czy konia jeśli zawody dotyczą jazdy konnej.

Jeśli znajdziemy odpowiednie miejsce, które oferuje nam trofea, to możemy być pewni, że znajdziemy coś naprawdę fajnego.

Dzieci też to lubią

Zazwyczaj kiedy myślimy o trofeach, to myślimy o zawodach dla dorosłych. Ale coraz częściej mają miejsce różnego rodzaju zawody dla dzieci, podczas których proponowana jest zdrowa rywalizacja.

Nie mniej dzieci również lubią czuć się doceniane za swój wysiłek, a to oznacza, że one również bardzo się ucieszą jeśli na koniec zawodów otrzymają jakieś trofeum. Jeśli nie chcemy, aby pojawiło się tutaj rozróżnienie, możemy zadbać, aby takie trofeum otrzymało każde dziecko. Ale możemy też zrobić tak, że pierwsza trójka, która była najlepsza otrzyma trofeum w postaci pucharu, a wszystkie pozostałe dzieci otrzymają medal i dyplom pamiątkowy.

Najważniejsze tutaj jest to, aby w ogóle coś podarować dzieciom, bo wówczas będą czuły, że ich wysiłek nie poszedł na marne i że ktoś go dostrzegł. Warto zobaczyć jakie trofea będą nam zaproponowane, tak aby wybrać to, które najlepiej będzie spełniało nie tylko nasze oczekiwania, ale również oczekiwania zwycięzców. Bo w końcu dla nich to nie tylko wyróżnienie, ale również ciekawa pamiątka, która będzie im przypominała niesamowite chwile.

https://www.pencopolska.pl/blog/wsparcie-podczas-wysilku-sportowca/