Odpowiednio dobrana odzież damska

top pole dance

Oczywiście podczas kupowania ubrań powinnyśmy pamiętać, że to my będziemy w nich chodziły, a więc to my powinnyśmy się w nich dobrze czuć. Jednak nie możemy też zapominać o tym, że bardzo często ludzie oceniają nas po tym, jak nas widzą, zwłaszcza jeśli jest to nasze pierwsze spotkanie. Dlatego właśnie powinnyśmy zwracać uwagę na to, jaką odzież damską kupujemy i przede wszystkim na to, czy dane ubrania są odpowiednio dobrane do naszej figury.

Ukrywajmy mankamenty, pokazujmy atuty

Podczas wybierania odzieży damskiej, powinnyśmy skupić się na kilku rzeczach. Przede wszystkim na tym, jak się czujemy w danym ubraniu, czy jego kolor pasuje do naszej karnacji, ale także o tym, czy jest on odpowiednio dobrany do naszej figury. Niezwykle ważne w tym wszystkim jest to, abyśmy pamiętały, że dobry ubiór, powinien ukrywać nasze mankamenty, a jednocześnie wskazywać na nasze atuty. Jeśli nie jesteśmy zadowolone z naszego brzucha, ale za to podobają nam się nasze piersi, to powinnyśmy wybierać bluzki z większym dekoltem, odcinane pod biustem, tak aby na brzuchu materiał był luźniejszy, dzięki czemu będziemy mogły zakryć to, co nie do końca nam się podoba. Jeśli mamy świetne nogi, ale jednocześnie mały biust, który nam nie pasuje, to warto wybierać krótkie spódniczki i spodenki, a jednocześnie zakładać bluzki, które ten dekolt będą miały bardziej zabudowany. Wówczas będzie istniała największa szansa na to, że ludzie skupią swoją uwagę na tym, co chcemy im pokazać i czym możemy się pochwalić, a nie na tym, co stanowi nasze kompleksy.

Jeśli same nie wiemy co jest naszym atutem, ani nie mamy pojęcia wśród jakiej odzieży damskiej powinnyśmy wybierać, to zawsze możemy się umówić na spotkanie ze stylistką. Ona powie nam na co zwracać uwagę, wskaże najważniejsze cechy jakie powinna mieć nasza odzież, a to będzie oznaczało, że później już same będziemy wiedziały co powinnyśmy kupować, aby naprawdę dobrze czuć się w swoim ciele, jeśli tylko założymy dane ubrania.

Wiek też ma znaczenie

Z jednej strony mówi się, że powinnyśmy się czuć dobrze w tym co zakładamy i powinno to być dopasowane do naszej figury. Ale z drugiej musimy pamiętać, że wiek tutaj też ma znaczenie. Jeśli dojrzała kobieta zacznie zakładać odzież damską pasującą do nastolatki czy młodej kobiety, to może się okazać, że w takim stroju będzie wyglądała źle, śmiesznie, a co się z tym wiąże ludzie mogą nie mieć do niej zbyt wiele szacunku. Z drugiej strony jeśli młoda kobieta zacznie zakładać ubrania pasujące bardziej do dojrzałej kobiety, to również nie będzie to wyglądało dobrze i co więcej, będzie się postarzała na własne życie, co również nie wpłynie dobrze na to, w jaki sposób będzie ona odbierana przez innych ludzi. Dlatego też, tak ważne jest to, aby podczas kupowania odzieży damskiej zwracać uwagę na jej wygląd i krój, tak aby ocenić, czy będzie ona pasowała do naszego wieku. Od naszego ubioru może wiele zależeć, zwłaszcza jeśli mamy się z kimś spotkać pierwszy raz. Dlatego warto poświęcić trochę czasu na wybranie tego, co będzie tutaj najlepsze.

telimena zegarek damski biżuteria